З Днем захисників і захисниць України!

30.09.2023 / 13:20

У  цей знаменний День українці разом з громадянами цивілізованого світу щиро вшановують наших героїв, які не лише мужньо стоять на захисті Рідної Батьківщини проти пекучої  агресії РФ та мужньо звільняють захоплені землі, а й рятують увесь Світ, очищаючи його від вбивць та загарбників.
Сердечно захоплюємося Вашою силою, мужністю, стійкостю, сміливістю, незламністю!
Молимося за вас, за торжество справедливого миру, добродійне життя, утвердження людяності!
Бажаємо Вам усяких гараздів на многіє і благіє літа!
Від  імені Товариства «Знання» України, Університета сучасних знань, освітян,  знанівців з великою повагою:
В.Г. Кремень, президент  Товариства «Знання» України, президент НАПН України, академік НАН  України, доктор філософських наук, професор.
В.І. Кушерець, голова правління Товариства «Знання» України, в.о. ректора Університету сучасних знань, член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, професор.
В.Ф. Василашко, учений секретар Товариства «Знання» України, заслужений журналіст України.
В.В. Неволов, голова правління Товариства «Знання» міста Києва, професор, кандидат мистецтвознавства, театрознавець.
1 жовтня 2023 року.